Dinosaur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Memphis team

#PlayerTeamPositionGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
28Joey ButlerSnakeGuard00000000180100200.000.00
12Justin LeggattOctopusGuard200112111909020200.0050.00
10John WoolleyDinasaurDefender, Forward, Forward0000000019090000.000.00
7Finn RosettaOctopusDefender0220010119090200.00100.00
5Daniel BennOctopusGoalkeeper0021011119080200.00100.00
4Mitchell ChildeDinasaurForward-Guard200112211908020200.0050.00
3Seth ClemensDinasaurDefender11220111198802050.00100.00
1Mario BellucciDinasaurGoalkeeper11121220180802050.000.00
icon-extra-1-copyright-11110111--20100.00100.00
icon-extra-2-copyright-10121212--2050.00100.00
icon-extra-3-copyright-12110102--20100.00200.00
icon-extra-4-copyright-01111011--200.000.00
icon-extra-5-copyright-01101011--200.000.00

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)

Primary League 2016

PosTeamWL
1656
246
3105
46424
5114
587
578
5123
596
10545
11141